Ofis Ara Bölmeleri

Safran Alüminyum

OFİS ARA BÖLMELERİ

Tümden camlı ofis bölme sistemleri:Büro ofis bölme ve iş yerinde sadeliğe önem veren aynı zamanda gün ışığından maksimum derece faydalanmak isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiştir. Tümden camlı ofis bölme sistemi; uygun genişlik ve yükseklikte üretilerek müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
    
•    Tam camlı ofis bölme duvar sistemleri; Bu bölme sistemi yerden kapı hizasına kadar cam panel kullanılarak üretilir.Tam camlı ofis bölme sistemleri özellikle büroların koridora bakan cephelerinde sıkça kullanılan bir sistemdir.

•    Yatay Camlı Ofis Bölme Duvar Sistemleri: Modern, şık ve estetik görünümüyle rakiplerini gerisinde bırakan Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemi; farklı tip ve ölçülerdeki jaluzi ve kumlama cam çeşitleriyle müşterisine mimari yeni olanaklar sunmaktadır.
   
•    Seperatör Kısa Bölme Ofis Bölme Duvar Sistemleri; Seperatör ( kısa bölmeler) özellikle mekânlarda açık ofis amaçlı kullanılan bölme sistemlerdir. İstenilen yükseklikte dizayn edilerek görüntü hâkimiyeti müşterisinin beğenisine bırakılmış olup, ekonomik maliyetler konusunda alıcısına maliyet yükü getirmez.Seperatör (kısa bölme) farklı cam çeşitleriyle de iç mekânlara yenilik katar.

 

   
   
   
   
   
   
   
   
                 SG dekorasyon 1                    SG dekorasyon 2                      SG dekorasyon 3

         

                 Maltepe Plaza içi 1                  Maltepe Plaza içi 2                               Img  içi
          Big Big Pizza Desenli Camları

Michen Euromastır Merkez Levent

Benetton Merkez

Kartal Dumankaya Vizyon HNT İnş.

Maslak SG İnşaat Kartal Dumankaya Vizyon HNT İnş.
   

Hasçelik Bölme Ofis Gebze

 

 


Etiketler : Ofis Ara Bölmeleri