Cam Balkon Kaplama Sistemleri

Safran Alüminyum

CAM BALKON KAPLAMA SİSTEMLERİ

Günlük yaşamımızın bir parçası haline gelen ve özellikle yaz mevsiminde vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz bolkonlarımızın daha güvenli ve daha kullanışlı hale gelmesinde cam balkonun büyük etkisi vardır.Sizlerin dört mevsimi daha güzel yaşayabilmeniz için üretilen bu sistemler çok kullanışlı ve ekonomik bir çözümdür.Kışın soğuğundan yazın sıcağından genelde şikayetçi olduğumuz toz toprak ve ses yalıtımına karşı tek çözümdür.

Katlanırcam balkon sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Bu sistemlerde Profilerin kenarlarına su girmemesi için çıkıntılar(damlacıklar) vardır. Sistemin çevresi antibakteriyel silikonla izole edilip dışarıdan gelebilecek yoğun yağmur toz rüzgar vs. gibi etkenler bu sayede engellenmiş olur.

Ekiplerimizin profesyonel çalışmalarıyla balkonlarınızı şekillendiriyoruz.Her şekildeki balkonunuzu isteğiniz üzere cam kaplayarak sizlere gerektiğinde kışlık , gerektiğinde yazlık bir balkon sunuyoruz.Temizliği ve kullanımı kolay, göz estetiğinizi okşayan bir çalışma olması önceliklerimizdendir.Cam balkonun sağlıklı mekanını ve rahatlığını tavsiye ediyoruz.

               Örnek Resim-1                      Örnek Resim-2                      Öernek Resim-3
 
                   Örnek Resim-4         Maltepe Askeriye-Katlanır Cam  
     
     
     
     
     
     


Etiketler : Cam Balkon Kaplama Sistemleri