Motorlu Panjur Sistemleri

Safran Alüminyum

MOTORLU PANJUR

Panjur güneş ışığı, yağmur ve rüzgar etkilerini önlemek ve güvenlik için pencere üstelerine yapılan özel koruyucu sistemlere panjur denir. Panjur mekanizmalarına teknolojik girişimlerin getirdiği en büyük yenilik ise motorlu panjur sistemidir. Panjur sistemine entegre edilen motor ve motora ait kumanda ile uzaktan kumandalı motorlu panjur sistemi var olmuştur.

Bu amaçla üretilen tüp panjur motorları ve buna bağlı kontrol ünitelerinin panjur kullanıcılarına sağladığı konfor, çağımızın akıllı binalarının insan hayatını ne kadar kolaylaştırdığını açıkça ortaya koymaktadır.

Panjur motorları 75 yıllık tecrübenin ürünü olarak dünya çapında kalitesini ispatlamış en sessiz panjur motorudur.  
Panjur motorları farklı kaldırma kapasitelerindeki 15 ayrı motor tipi ile her açıklık ve ağırlıktaki panjuru yıllarca bakım gerektirmeden kaldırabilir.  Bu birliktelik, her iki ürün için de en yüksek performansı sağlar.

Hırsıza Karşı Önlem
Kullanılan alüminyum levhaların kalınlığı, oldukça etkili bir dayanıklılık sağlamaktadır. Bu da hırsıza karşı önemli bir koruyucu faktör oluşturmaktadır. Böylece Safran Alüminyum ürünleri darbeye dayanıklı olup, güvenlik konusunda tam bir garanti verir.

 

     
           Çarşı-bakırköy         Pendik Nart Oulet Res.1          Pendik Nart Oulet Res.2                Kartal-Panjur
     
           Yalova termal            
     
             Avcılar extra              Pendik Extra Res.1              Pendik Extra Res.2               Pendik Extra Res.3
           
            Örnek resim            


Etiketler : Motorlu Panjur Sistemleri