WİNSA Pvc Doğrama Sistemleri

Safran Alüminyum

WİNSA PVC DOĞRAMA SİSTEMLERİ

Yüksek yalıtım performansı
Profil sistemlerimize göre özel olarak tasarlanmış olan TPE conta üstün malzeme özelliği ile ulusal ve uluslararası standartların belirlemiş olduğu yalıtım artılarını sağlar ve yıllarca yaşanacak sorunsuz mekanlar yaratır. Kaynak edilebilme özelliğinden dolayı doğrama imalat esnasında profille beraber kaynatılır ve köşelerde mükemmel yalıtım sağlar.

Kaynak edilebilme özelliği
TPE conta üstün malzeme özelliği sayesinde ısı yardımı ile birbirine kaynak edilebilir. Bu üstün özelliğinin sağlam olduğu avantajı nedeniyle doğrama imalat esnasında profil ile beraber contalarda birbirine kaynak edilir. Bu sayede profil ile conta yekpare bir bütün haline gelir ve tüm yüzeylerde komple izolasyon sağlar.

Çevre dostudur
TPE malzeme tekrar tekrar işlenerek farklı amaçlar için kullanılabilir.Üretim artıklarının tümü tekrar işlenerek bunlardan farklı ürünler ortaya çıkarılır. Artıklar doğaya atılarak çevre kirliliği oluşturulmaz.

Farklı renkler
TPE malzemeler isteğe göre renklendirilirler. Renk sınırı yoktur.Profil renklerimize uygunluğu dikkate alınarak GRİ ve SİYAH renkler contamızda tercih edilmiştir.

Leke oluşturmaz
TPE malzemenin üstün malzeme özelliğinden dolayı, conta profil üzerinde leke yapmaz.

 

   
         
   
         
   
         


Etiketler : WİNSA Pvc Doğrama Sistemleri